ارتباط مستقیم

کیمیای کهن پژواک صدای روابط عمومی تجاری
مشاوره، تحلیل، رصد و ارائه خدمات زیرساختی و اجرایی در حوزه روابط عمومی
از آنجایی که در عصر حاضر و در دنیای ارتباطات و فناوری نقش روابط عمومی در سازمان های پیشرو، نقشی تعیین کننده و تاثیرگذار در دستیابی به اهداف استراتژیک سازمان ها دارد، آژانس تبلیغاتی کیمیای کهن ضمن اشراف بر اهمیت ارتباطات، اطلاع رسانی و تبلیغات، با توجه به سابقه درخشان و تجربیات گرانقدری که در طی این سال ها بدست آورده است با تیمی مجرب و توانمند، خود را برای برآورده ساختن نیاز ویژه شرکت ها و مؤسسات دولتی و خصوصی و اشخاص حقیقی در حوزه خدمات پرسنال برندینگ، دیجیتال مارکتینگ و روابط عمومی مجموعه ها تجهیز نموده است تا ضمن برآورده ساختن نیاز جامعه هدف، دستیابی به موفقیت های هدف گذاری شده را برای آنها تسهیل نماید.
کیمیای کهن یک آژانس روابط عمومی و تبلیغاتی خلاق تمام خدمت است. که با بیش از 50 برند همکاری داشته‌ است و معتقدیم با تغییر رویکرد و نگاه علمی به حرفه تبلیغات و روابط عمومی می توان خدمات متفاوتی را در راستای نیاز بروز مشتری ارائه کرد.
ما بستری را خلق می کنیم تا شما بتوانید ایده هایتان را تحقق بخشید و قصه برندتان را جهانی کنید و بدور از بزرگنمایی و رویاپردازی، آینده ای واقعی که آرزوهایتان محقق می شود را ترسیم نمایید. ما قرار است کنار شما باشیم تا سهم بازار برندتان را گسترش دهید و کمکتان می کنیم تا برندتان را به رخ مخاطبانتان بکشانید.
چشم انداز:
ایجاد مجموعه ای با بینش و آگاهی در حوزه روابط عمومی، با تکیه بر مشاوره های زیرساختی و راه اندازی بنیادی و اصول حوزه روابط عمومی در مجموعه ها و شرکت های خصوصی و دولتی که نیازمند دریافت خدمات در این زمینه می باشند.
از آنجایی که روابط عمومی در دنیا به عنوان پایگاهی منسجم و فعال در مجموعه های مختلف قلمداد می شود و این مسئله در کشور ما به عنوان یک حوزه استراتژی و اساسی که علاوه بر ایجادکننده ارتباط های داخلی و خارجی به عنوان ویترین مجموعه قلمداد می شود، ایجاد ظرفیت و پایلوتی قوی به منظور رفع و دفع خطرهای احتمالی برای حوزه فعالیت مجموعه در سطوح مدیریتی و استراتژیکی اجرایی از اهدافی است که آژانس روابط عمومی و تبلیغاتی کیمیای کهن در نظر دارد.

مأموریت:
ماموریت تیم ما مشاوره و مجری تبلیغات و رسانه و خدمات روابط عمومی به مشتریانمان است تا بتوانند مسیر رسیدن به یک برند برتر را بدست بیاورند و سهم برندینگ خود را در بازار توسعه دهند و این سبب شعف مشتری می گرددتا به آینده‌ای بزرگ‌تر از آینده خلق‌شده‌تان دست یابید.

فلسفه:
ما برای خلق آینده ای قدرتمند ایستاده ایم و مسیر رسیدن به موفقیت را برای همراهانمان هموار می کنیم.

اهداف استراتژیک:
• فعال نمودن تخصصی فعالیت روابط عمومی در شرکت ها و مجموعه ها
• فعال نمودن تیم روابط عمومی تجاری
• جذب و آموزش فعالان عرصه روابط عمومی جهت فعالیت در حوزه های تخصصی مربوطه